Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elektrikli Scooter Paylaşımı

For Two

Elektrikli Scooter Paylaşımı Turistler ve turizm açısından popüler olan şehirlerin yöre halkı için bir hareketlilik aracıdır. Kiralık arabalar gibi geleneksel ulaşım yöntemlerinin neden olduğu çevre sorunlarını ve trafik sıkışıklığını çözün ve benzersiz çevre dostu mobilite deneyimi sağlayın. Bu modelin gücü sadece elektrikli bir araç olması gerçeğiyle sınırlı değil, aynı zamanda bertaraf açısından geleneksel lityum iyon pilden çok daha güvenli ve çevre dostu olan canlı yayında pil kullanımıyla da sınırlı.

Proje Adı : For Two, Tasarımcıların adı : Seungkwan Kim, Müşterinin adı : T&T GOOD TERMS Co,. Ltd..

For Two Elektrikli Scooter Paylaşımı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.