Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elektrikli Scooter Paylaşımı

For Two

Elektrikli Scooter Paylaşımı Turistler ve turizm açısından popüler olan şehirlerin yöre halkı için bir hareketlilik aracıdır. Kiralık arabalar gibi geleneksel ulaşım yöntemlerinin neden olduğu çevre sorunlarını ve trafik sıkışıklığını çözün ve benzersiz çevre dostu mobilite deneyimi sağlayın. Bu modelin gücü sadece elektrikli bir araç olması gerçeğiyle sınırlı değil, aynı zamanda bertaraf açısından geleneksel lityum iyon pilden çok daha güvenli ve çevre dostu olan canlı yayında pil kullanımıyla da sınırlı.

Proje Adı : For Two, Tasarımcıların adı : Seungkwan Kim, Müşterinin adı : T&T GOOD TERMS Co,. Ltd..

For Two Elektrikli Scooter Paylaşımı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.