Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kafe

Perception

Kafe Sessiz bir mahallede, kavşağın köşesinde bulunan bu küçük sıcak ahşap kafe. Merkezi açık hazırlık bölgesi, bir kafede bar koltuğu veya masa koltuğu olan her yerdeki ziyaretçilere barista performansının temiz ve kapsamlı bir deneyimini sunar. "Gölgeleme ağacı" adı verilen tavan objesi hazırlık bölgesinin arka tarafından başlar ve müşteri alanını kaplayarak bu kafenin tüm atmosferini oluşturur. Ziyaretçilere alışılmadık bir mekânsal etki verir ve aynı zamanda kahve aromalarıyla düşüncelerde kaybolmak isteyenler için bir ortam olur.

Proje Adı : Perception, Tasarımcıların adı : Haejun Jung, Müşterinin adı : Perception.

Perception Kafe

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.