Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
3 Boyutlu Yüz Tanıma Erişim Kontrolü

Ezalor

3 Boyutlu Yüz Tanıma Erişim Kontrolü Çoklu sensör ve kamera erişim kontrol sistemi Ezalor ile tanışın. Algoritmalar ve yerel bilgi işlem, gizlilik için tasarlanmıştır. Mali seviyedeki sahteciliği önleme teknolojisi, sahte yüz maskelerini önler. Yumuşak yansıtıcı aydınlatma rahatlık getirir. Kullanıcılar bir göz açıp kapayıncaya kadar sevdikleri yere kolaylıkla ulaşabiliyor. Dokunmasız kimlik doğrulaması hijyen sağlar.

Proje Adı : Ezalor, Tasarımcıların adı : Huachao Gong, Müşterinin adı : Sciedi Technology Co., Ltd..

Ezalor 3 Boyutlu Yüz Tanıma Erişim Kontrolü

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.