Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Diş Kliniği

Clinique ii

Diş Kliniği Clinique ii, disiplinindeki en ileri teknikleri ve malzemeleri uygulayan ve araştıran bir fikir lideri ve aydın için özel bir ortodonti kliniğidir. Mimarlar, mekanın tamamında tasarım prensibi olarak yüksek hassasiyetli tıbbi cihazların ortodontik tipik kullanımına dayanan bir implant konseptini tasarladılar. İç duvar yüzeyleri ve mobilyalar, son teknoloji tıbbi teknolojinin implante edildiği, sarı bir cennet sıçramasıyla kesintisiz bir şekilde beyaz bir kabukta birleşiyor.

Proje Adı : Clinique ii, Tasarımcıların adı : Rahul Mistri, Müşterinin adı : Open Atelier Mumbai.

Clinique ii Diş Kliniği

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.