Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Enstalasyon Tasarımı

Hand down the Tale of the HEIKE

Sanat Enstalasyon Tasarımı Tüm sahne alanını kullanan üç boyutlu sahne tasarımı. Yeni Japon dansı için el yorduk ve bu, Çağdaş Japon dansının ideal biçimini hedefleyen bir sahne sanatı tasarımı. Geleneksel Japon dansından farklı olarak iki boyutlu sahne sanatı, tüm sahne alanından yararlanan üç boyutlu tasarım.

Proje Adı : Hand down the Tale of the HEIKE, Tasarımcıların adı : Nakamura Kazunobu, Müşterinin adı : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Hand down the Tale of the HEIKE Sanat Enstalasyon Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.