Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çin Restoranı

Ben Ran

Çin Restoranı Ben Ran, Malezya'nın Vangohh Eminent şehrinde bir Lüks Otel'de bulunan, sanatsal açıdan uyumlu bir Çin Restoranıdır. Tasarımcı, restoranın gerçek lezzetini, kültürünü ve ruhunu yaratmak için Doğu tarzı tekniklerin içe dönük ve özlü olmasını kullanıyor. Zihinsel berraklığın sembolüdür, refahı terk eder ve orijinal zihne doğal ve basit bir dönüş sağlar. İç mekan doğal ve gösterişsizdir. Eski konsepti kullanarak, restoranın orijinal ve doğa anlamına gelen Ben Ran adıyla da eşzamanlılık. Restoran yaklaşık 4088 metrekaredir.

Proje Adı : Ben Ran , Tasarımcıların adı : Fuka Interior Decoration Sdn Bhd, Müşterinin adı : FUKA INTERIOR DECORATION SDN BHD.

Ben Ran  Çin Restoranı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.