Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lavabo

Vortex

Lavabo Girdap şeklindeki tasarımın amacı lavaboda akan suya yeni bir form yaratarak suyun akış etkinliğini arttırmak, estetik kalitesini yükseltmek ve kullanıcı deneyimi bir üst seviyeye taşımaktır. Sonuç bir metafordur. Suyun akışını ifade eden ideal bir girdap formu görevini iyi yapan bir lavaboyu tamamlar. Bu form musluk suyunu spiral bir yola yönlendirir ve aynı miktar su ile daha fazla yüzey ıslatılmış olur, bu sayede temizlik için harcanan su miktarı da azalmış olur.

Yemek Masası

Chromosome X

Yemek Masası Ok düzeninde etkileşimde bulunan sekiz kişi için oturma yeri sağlamak üzere tasarlanmış bir Yemek Masası. Üst kısım, derin bir çizgi ile vurgulanan iki farklı parçadan oluşan soyut bir X iken, aynı soyut X, taban yapısı ile zemine yansıtılır. Beyaz yapı, kolay montaj ve nakliye için üç farklı parçadan oluşur. Üstelik, taban için üst ve beyazın tik kaplamasının kontrastı, alt kısmı hafifletmek için seçildi ve düzensiz şekilli üst kısım daha fazla vurgu yaparak kullanıcıların farklı etkileşimleri için bir ipucu sağladı.

Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından

EVA tea set

Çaydanlık Ve Çay Bardaklarından Eşleşen bardaklara sahip bu baştan çıkarıcı zarif çaydanlık kusursuz bir döküme sahiptir ve ondan almak bir zevktir. Vücuttan harmanlayan ve büyüyen emzikli bu çaydanlık alışılmadık şekli, iyi bir döküme özellikle iyi katkıda bulunur. Bardaklar, her bir kişinin bir bardak tutmaya yönelik kendi yaklaşımına sahip olduğundan, ellerinizi farklı şekillerde yerleştirmek için çok yönlü ve dokunsaldır. Gümüş kaplama halkalı parlak beyaz veya parlak beyaz kapaklı beyaz mat porselen ve beyaz kenarlı bardaklar mevcuttur. İçine paslanmaz çelik filtre takılmıştır. ÖLÇÜLER: çaydanlık: 12,5 x 19,5 x 13,5 bardak: 9 x 12 x 7,5 cm.

Saat

Zeitgeist

Saat Saat, akıllı, teknoloji ve dayanıklı malzemelerle ilişkili zeitgeist'i yansıtıyor. Ürünün ileri teknoloji ürünü yüzü, yarı torus karbon gövdesi ve zaman göstergesi (hafif delikler) ile temsil edilir. Karbon, geçmişin bir kalıntısı olarak metal parçanın yerini alır ve saatin fonksiyon kısmını vurgular. Merkezi parçanın olmaması, yenilikçi LED göstergesinin klasik saat mekanizmasının yerini aldığını göstermektedir. Yumuşak arka ışık, sahibinin en sevdiği renk altında ayarlanabilir ve bir ışık sensörü, aydınlatmanın gücünü izleyecektir.

Koltuk

Baralho

Koltuk Baralho koltuk, saf formlar ve düz çizgilerden oluşan çarpıcı bir çağdaş tasarıma sahiptir. Fırçalanmış alüminyum plaka üzerindeki kıvrım ve kaynaklardan oluşan bu koltuk, malzemenin mukavemetini zorlayan cesur uyumuyla öne çıkıyor. Tek unsurda güzellik, hafiflik ve çizgilerin ve açıların hassasiyetini bir araya getirebilir.

Yemek Takımı Dolap

Baan

Yemek Takımı Dolap "baan", akşam yemeği kullanımı için özel olarak tasarlanmış bir dolap tipidir. Eşsiz görünümü ve gücü, işlevle ilgili olan anlatıdır. Dolap sistemlerinin birkaç ayırt edici özelliği vardır. Çatal bıçak takımı ve doku kutusu gibi hikaye ile ayrılan dolabın farklı fonksiyonları ve özellikleri şömine ve baca ile temsil edilir. Ayrıca, kadehler avize ile temsil edilir ve bulaşıklık merdiven ile sembolize edilir. Evin anlatı fikirlerinin dört ana bileşeni vardır.