Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

TER

Restoran TER, İtalya'nın Malga Costa kentinde Art Sella orman felaketinin ardından geliştirilmiş bir restoran konseptidir. Felaket şu soruyu gündeme getirdi: "Sabit" bir alan nasıl hissettiriyor? Fizyolojik ve fiziksel olarak. Bir felaketi yaşadıktan sonra bir alan nasıl hayata döndürülebilir? Restoran, manzarada başka bir kaya gibi davranarak çevresiyle uyum sağlıyor. Bir cazibe ve entrika duygusu yaratan, merkezinden çıkan dumanla farklılaşır. İnsanları merkeze çeken bir manzara - Art Sella'nın özünü yeniden inşa ediyor.

Proje Adı : TER, Tasarımcıların adı : Coral Mesika, Müşterinin adı : COCO Atelier.

TER Restoran

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.