Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
App

Ttmm-s for Fitbit Versa

App Ttmm-s for Fitbit Versa uygulaması, aylık abonelik planında hava durumu özelliği ile donatılmış saat yüzleri koleksiyonu sunar. Uygulama, saat yüzlerini dört kategoride sunar: Analoglar, Digitaller, Soyut ve Bir Kez. Uygulama, belirli bir saat yüzünün nasıl çalıştırılacağına dair gerekli tüm bilgilerle birlikte tek bir saat yüzü tasarımının net bir görüntüsüne sahiptir. Saat kadranlarının iki ekstra görünümü vardır: hava durumu ve hava kalitesi görünümü ve özel hava durumu uyarıları. Uyarılar, gezegenimizdeki iklim değişikliğinden kaynaklanan öngörülemeyen hava koşullarına hazırlıklı olmaya izin verir.

Proje Adı : Ttmm-s for Fitbit Versa, Tasarımcıların adı : Albert Salamon, Müşterinin adı : TTMM Sp. z o.o..

Ttmm-s for Fitbit Versa App

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.