Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Açılabilir Masa

Lido

Açılabilir Masa Lido, küçük dikdörtgen bir kutuya katlanır. Katlandığında küçük eşyalar için saklama kutusu görevi görür. Yan plakaları kaldırırlarsa, eklem ayakları kutudan dışarı çıkar ve Lido bir sehpa veya küçük bir masaya dönüşür. Aynı şekilde her iki taraftaki yan plakaları da tamamen açarlarsa üst sehpası 75 Cm genişliğinde geniş bir masaya dönüşür. Bu masa özellikle yemek yerken yerde oturmanın yaygın bir kültür olduğu Kore ve Japonya'da yemek masası olarak kullanılabilir.

Proje Adı : Lido, Tasarımcıların adı : Nak Boong Kim, Müşterinin adı : Kim Nak Boong Institute of wooden furniture.

Lido Açılabilir Masa

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.