Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yemek Masası

Aks Sconcentrico

Yemek Masası Dolomitler'de bulunan Karren denilen doğal karst erozyon olayından esinlenen tablo. Değerli Carrara heykel mermerinden yapılan bu nesnenin konsepti, dağın güzelliğini ve kırılganlığını temsil ediyor. Olukların içine, zamanla mermeri aşındıran su akışını simgeleyen çelik bilyalar yerleştirilmiştir. Güzellik, kırılganlık, dinamizm ve enerji tek bir nesnede hapsolmuş.

Proje Adı : Aks Sconcentrico, Tasarımcıların adı : Ascanio Zocchi, Müşterinin adı : Marmomac Verona Italy.

Aks Sconcentrico Yemek Masası

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.