Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Fotoğrafçılık

Coming of Age

Fotoğrafçılık Japonya'da Coming of Age, kızların ve erkeklerin yirmi yaşına gelmesiyle kutlanır. Gençlerini terk edip hakları, sorumlulukları ve özgürlükleri olan yetişkinler olduklarında önemli bir durumdur. Hayat boyu bir kez resmi bir olaydır. Kızlar geleneksel olarak kimono ve erkek kimono veya Batı kıyafeti giyerler. Her yıl, Ocak ayının ikinci Pazartesi günü kutlanır.

Proje Adı : Coming of Age, Tasarımcıların adı : Ismail Niyaz Mohamed, Müşterinin adı : Ismail Niyaz Mohamed.

Coming of Age Fotoğrafçılık

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.