Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Amiral Gemisi Mağaza

Zhuyeqing Green Tea

Amiral Gemisi Mağaza Çay içmek hem uygun bir ortam hem de iyi bir ruh hali gerektirir. Tasarımcı, bulut ve dağ motifini serbest el mürekkep boyama yöntemiyle sunuyor ve kapalı sınırlı alana bir çift güzel Çin manzara resmi serpiyor. Tasarımcı, özelleştirilmiş işlev taşıyıcıları aracılığıyla tüketiciler için büyük bir duygusal etki yaratan duyusal bir deneyim yarattı.

Proje Adı : Zhuyeqing Green Tea, Tasarımcıların adı : Li Xiang, Müşterinin adı : X+Living.

Zhuyeqing Green Tea Amiral Gemisi Mağaza

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.