Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lobi Alanı

Liantan Shi

Lobi Alanı Alanı yeniden şekillendirmek ve görsel bir odak oluşturmak için büyük bir heykelsi şekil uygulamak İlk olarak, giriş yüksekliğinde ahşap dokulu büyük bir kavisli tavan yapın ve eğrinin altında bir taban oluşturun. Daha sonra sağ tarafta, şaft sütunu bir elips şeklinde dekore edilmiştir ve yüzey üç lotus yaprağı ile çevrilidir. Görsel deneyimde, tüm lobi alanını taşıyan bir "tomurcuklanan nilüfer" gibidir.

Proje Adı : Liantan Shi, Tasarımcıların adı : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Müşterinin adı : B.P.S design.

Liantan Shi Lobi Alanı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.