Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Puset

Evolutionary

Puset Ürün, çeşitli koşullarda farklı çocuk bakımı ürünleriyle uğraşırken normal çocuk bakımı yaşam deneyiminden esinlenmiştir. Geleneksel olanlardan farklı, üç birleşik işlevden oluşan evrimsel bir sisteme sahiptir. İnsanlar çocuklarını yakındaki bir parka götürmek istediklerinde, orijinal işlevi gösterir. İnsanlar ayrıca çevre dostu bir seyahat modu olan bisikleti seçip arka koltuğa koyabilirler. Çocuk aç hissederse, herhangi bir yerde mama sandalyesine dönüşebilir. Evrimsel özelliği, güvenlik, rahatlık ve harika bir görünüm sağlar.

Proje Adı : Evolutionary, Tasarımcıların adı : Yuefeng ZHOU, Müşterinin adı : Yuefeng ZHOU.

Evolutionary Puset

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.