Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çay Deposu

Redo

Çay Deposu Proje konsepti, geleneksel deponun tek işlevini kırıyor ve karma alan modu ile yaşam tarzına uygun yeni bir sahne yaratıyor. Modern kentsel yaşamın (kütüphaneler, galeriler, sergi salonları, çay ve içecek tadım merkezleri) davranışsal bir resmini yerleştirerek, tek bir mikro alanı "daha büyük" bir ölçekte "açık kentsel alana" dönüştürür. Proje, özel davetlerle kamu kurumlarının makro-estetik deneyimini birleştirmeye çalışıyor.

Proje Adı : Redo, Tasarımcıların adı : Hongrui Luan / SIGNdeSIGN, Müşterinin adı : SIGNdeSIGN.

Redo Çay Deposu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.