Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Illüstrasyon

Anubis The Judge

Illüstrasyon 'Yargıç Anubis'; Tasarımın bir analizi yoluyla, tasarımcının antik ve önemli bir çağın ikonik sembolü olarak Anubis'in temel özelliklerine odaklandığı açıktır. Muhtemelen tasarımında karakterin sahip olduğu gücü veya gücü daha fazla tasvir etmek için bir 'Yargıç' başlığı ekledi. Açıkça, tasarımcı tasarım boyunca kullandığı geometrik sembollere derinlik ve ayrıntılı dikkat ekledi. Karakterin boynuna sarılmış ve dokuya da ağır bir şok kattı.

Proje Adı : Anubis The Judge, Tasarımcıların adı : Najeeb Omar, Müşterinin adı : Leopard Arts.

Anubis The Judge Illüstrasyon

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.