Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takı Koleksiyonu

Ataraxia

Takı Koleksiyonu Moda ve ileri teknoloji ile birleştirilen proje, gelenekselin çağdaş bağlamdaki potansiyelini tartışarak eski Gotik unsurları yeni bir stile dönüştürebilecek takı parçaları yaratmayı hedefliyor. Gotik titreşimlerin izleyiciyi nasıl etkilediğine ilgi duyan proje, tasarım ve kullanıcılar arasındaki ilişkiyi keşfederek eğlenceli bir etkileşim yoluyla benzersiz bir bireysel deneyimi teşvik etmeye çalışıyor. Daha düşük bir eko-baskı malzemesi olan sentetik değerli taşlar, etkileşimi artırmak için renklerini cilde dökmek için alışılmadık derecede düz yüzeylere kesildi.

Proje Adı : Ataraxia, Tasarımcıların adı : Yilan Liu, Müşterinin adı : Yilan Jewelry.

Ataraxia Takı Koleksiyonu

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.