Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dijital Sanat

Crazy Head

Dijital Sanat Her insanın farklı ego, düşünce ve temel doğa gibi kendi karakterleri vardır. Sanatçı Jinho Kang, bu Crazy Head'in ondan geldiğini belirtti. Yani araba, insanın egosunu temsil ediyor. Adam arabayı izliyor ve ondan kurtulmak istiyor ama yapamıyor. Sonsuza dek birbirine bağlı gibiydiler. İnsanın gözü karikatür tarzı gibi abartılıyor. Konu ağır olsa da bu çalışmada yaptığı her şey daha eğlenceli ve rahat görünüyor.

Proje Adı : Crazy Head, Tasarımcıların adı : Jinho Kang, Müşterinin adı : Jinho Kang.

Crazy Head Dijital Sanat

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.