Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Daire

Home in Picture

Daire Proje, iki çocuklu dört kişilik bir aile için oluşturulmuş bir yaşam alanıdır. Ev tasarımının yarattığı hayal dünyası atmosferi, yalnızca çocuklar için yaratılan masal dünyasından değil, aynı zamanda geleneksel ev mobilyalarında yaşanan zorluğun getirdiği fütüristik his ve manevi şoktan da geliyor. Katı yöntemlere ve kalıplara bağlı kalmayan tasarımcı, geleneksel mantığı parçaladı ve yeni bir yaşam tarzı yorumu sundu.

Proje Adı : Home in Picture, Tasarımcıların adı : Li Xiang, Müşterinin adı : X+Living.

Home in Picture Daire

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.