Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzme Kulübü

Loong

Yüzme Kulübü Hizmet odaklı iş ile yeni iş biçimleri kombinasyonu bir eğilimdir. Tasarımcı, projenin yardımcı işlevlerini ana işle deneysel olarak entegre eder, ebeveyn-çocuk spor eğitiminin ana işlevlerini yeniden optimize eder ve projeyi eğlence ve boş zamanları entegre ederek yüzme ve spor eğitimi için kapsamlı bir alana dönüştürür.

Proje Adı : Loong, Tasarımcıların adı : Li Xiang, Müşterinin adı : X+Living.

Loong Yüzme Kulübü

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.