Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Eski Kale Restorasyonu

Timeless

Eski Kale Restorasyonu İşletme sahibi, eski İskoç asaletinin orijinal zevkini ve modern yaşamla uyumlu bir şekilde yeniden canlandırmak için Nisan 2013'te İskoçya'daki Crawfordton House'u satın aldı. Antik kalenin özellikleri ve tarihi birikintileri orijinal lezzetiyle korunmuştur. Farklı yüzyılların tasarım estetiği ve bölgesel kültürü, aynı mekanda sanatsal kıvılcımlar ile çarpışıyor.

Proje Adı : Timeless, Tasarımcıların adı : MAN ON KENNETH KO, Müşterinin adı : .

Timeless Eski Kale Restorasyonu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.