Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kanepe

Gloria

Kanepe Tasarım sadece dışsal bir form değil, aynı zamanda bir nesnenin iç yapısı, ergonomisi ve özü üzerine yapılan bir araştırmadır. Bu durumda şekil çok güçlü bir bileşendir ve ürüne özelliğini veren kesimdir. Gloria'nın avantajı, farklı unsurlar, malzemeler ve yüzeyler ekleyerek% 100 özelleştirme gücüne sahiptir. Yapının üzerine mıknatıslarla eklenebilen ve ürüne yüzlerce farklı şekil veren ekstra unsurların en büyük özelliği.

Proje Adı : Gloria, Tasarımcıların adı : Paolo Demel, Müşterinin adı : Demel Design.

Gloria Kanepe

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.