Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
İtalyan Zanaat Birası

East Side

İtalyan Zanaat Birası Orta İtalya'da küçük bir kasabada bir butik bira, her biranın bir hikayesi vardır, her hikaye kendi etiketinde anlatılır. Kolaj tekniği, zarif ve çok yönlü olmasının yanı sıra, ismin anlamına, bira tipolojisine ve içeriğine yapılan göndermeler gibi ürünün kimliğini vurgulayan bazı görsel unsurların eklenmesine de olanak tanır. Kurumsal kimliği temsil eden logo tasarımı basit bir şekle dayanıyor. Bu şekil, hem renkli hem de hanedan bir özelleştirme kullanılarak etiketlerin kalıp kesiminde ve her bir biranın sembol sisteminde yeniden oluşturuldu.

Proje Adı : East Side, Tasarımcıların adı : Roberto Terrinoni, Müşterinin adı : Roberto Terrinoni.

East Side İtalyan Zanaat Birası

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.