Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ev

Basalt

Ev Zarif olmasının yanı sıra konfor için üretildi. Bu tasarım gerçekten göz alıcı ve hem içinde hem de dışında dikkat çekici. Özellikler arasında meşe ağacı, bol güneş ışığı almak için yapılmış pencereler ve gözleri yatıştırıcıdır. Güzelliği ve tekniği ile büyüleyicidir. Bu eve girdikten sonra, sizi ele geçiren dinginliği ve vaha hissini fark edemezsiniz. Ağaçların ve çevresinin esintisi, güneş ışınlarıyla bu evi yoğun şehir hayatından uzakta yaşamak için eşsiz bir yer haline getiriyor. Bazalt evi, çeşitli insanları memnun etmek ve barındırmak için inşa edilmiştir.

Proje Adı : Basalt, Tasarımcıların adı : Aamer Qaisiyah, Müşterinin adı : Aamer A. Qaisiyah.

Basalt Ev

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.