Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Damga

Carimbo

Damga Sahibini ve eserini tanımak ve her yere götürmek için bir damga. İlk başta amaç, çevrimdışı dünyaya yaklaşmanın bir yolunu bulmaktı. Kartvizit gibi bir şey, sadece daha şık, daha ucuz ve çevre dostu. Yani bir damga (karimbo) seçim oldu. Bir imza. İç kısmı, Igor'un kafa karıştırıcı ve güzel yaratıcı sürecini temsil ederken, yuvarlak çerçeve onu akıcılıkla sarar ve ona bir amaç verir. Bu ikisi birlikte, mürekkebin içinden geçebileceği bir doku oluşturarak, kişisel markasına mükemmel bir destek sağlıyor. Minion Pro sonunda iletişim bilgilerini zarif bir şekilde yazar.

Proje Adı : Carimbo, Tasarımcıların adı : Igor Pinheiro, Müşterinin adı : Igor Pinheiro.

Carimbo Damga

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.