Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Büfe

Arca

Büfe Arca, bir ağa hapsolmuş bir monolit, içeriği ile birlikte sürüklenerek yüzen bir sandıktır. Masif meşeden yapılmış ideal bir ağ içinde yer alan lake mdf konteyneri, çeşitli ihtiyaçlara göre düzenlenebilen toplam üç adet ekstraksiyon çekmecesi ile donatılmıştır. Sert masif meşe ağ, bir su aynasını simüle eden organik bir şekil elde etmek için ısıyla şekillendirilmiş cam plakaları barındıracak şekilde modellenmiştir. İdeal yüzmeyi vurgulamak için dolabın tamamı şeffaf bir metakrilat destek üzerine oturtulmuştur.

Proje Adı : Arca, Tasarımcıların adı : Giuliano Ricciardi, Müşterinin adı : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Arca Büfe

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.