Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konteyner

Goccia

Konteyner Goccia, evi yumuşak şekiller ve sıcak beyaz ışıklarla süsleyen bir kaptır. Modern ev ocağı, bahçede arkadaşlarla mutlu bir saatin buluşma noktası veya oturma odasında kitap okumak için sehpa. Sıcak kış battaniyesinin yanı sıra mevsimlik meyveleri veya buza batırılmış taze bir yaz içeceği şişesini içine almaya uygun bir dizi seramik kaptır. Konteynerler halat ile tavandan sarkar ve istenilen yükseklikte konumlandırılabilir. En büyüğü masif meşe üstü ile tamamlanabilen 3 boyutta mevcuttur.

Proje Adı : Goccia, Tasarımcıların adı : Giuliano Ricciardi, Müşterinin adı : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Goccia Konteyner

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.