Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa

Chiglia

Masa Chiglia, şekilleri bir tekneyi anımsatan ama aynı zamanda tüm projenin kalbini temsil eden heykelsi bir masadır. Konsept, burada önerilen temel modelden başlayarak modüler bir geliştirme sayesinde incelenmiştir. Kırlangıç kuyruğu ışınının doğrusallığı, omurların serbestçe kayma olasılığı ile birleştiğinde, masanın stabilitesini garanti eder, uzunlukta gelişmesine izin verir. Bu özellikler, onu hedef ortama göre kolayca özelleştirilebilir hale getirir. İstenilen boyutları elde etmek için omurga sayısını ve kiriş uzunluğunu artırmak yeterli olacaktır.

Proje Adı : Chiglia, Tasarımcıların adı : Giuliano Ricciardi, Müşterinin adı : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Chiglia Masa

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.