Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Fotoğrafçılık

Livaboards of Maldives

Fotoğrafçılık Maldivler canlı kabloları için çekilen görüntü 2014 yılı kapak fotoğrafı. Üzerine Nikon D4 takılı sabit bir drone octocopter kullanılarak çekildi. Maldivler Mosaique teknesinin eşsiz manzarası, mükemmel konum ve ortamda. Buradaki fikir, Maldivler'deki canlı meclisleri resmi dergisinde göstermekti. Bu görselin ilham kaynağı, akılda kapak sayfası tasarımı ile doğaya ve sadeliğe geliyor. Metnin de yazılması için görüntüde boşluk bırakacak şekilde görüntünün olabildiğince minimal olması gerekiyordu.

Proje Adı : Livaboards of Maldives, Tasarımcıların adı : Ismail Niyaz Mohamed, Müşterinin adı : A.N Associates.

Livaboards of Maldives Fotoğrafçılık

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.