Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Işlevli Gitar

Black Hole

Çok Işlevli Gitar Kara delik, hard rock ve metal müzik tarzlarına dayanan çok işlevli bir gitardır. Vücut şekli, gitaristlere rahatlık hissi verir. Görsel efektler ve öğrenme programları oluşturmak için klavyede bir sıvı kristal ekran ile donatılmıştır. Gitarın boynunun arkasındaki Braille işaretleri, görme engelli veya az gören kişilerin gitar çalmasına yardımcı olabilir.

Proje Adı : Black Hole, Tasarımcıların adı : Pouladvar, Müşterinin adı : Pouladvar Design Group.

Black Hole Çok Işlevli Gitar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.