Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Iç Tasarım

104 Cafe

Iç Tasarım Proje, yemek yeme, kahve molası, toplantı, grup çalışması, çalışanları daha fazla etkileşim kurmaya teşvik etme, yeni fikirleri harekete geçirme ve işbirliğini artırma yeri olarak tutuyor. Çok işlevli bir mekan olma amacını taşır. Tasarımcılar uzaya başka bir kavram, Zaman kavramı eklediler. Tasarımcılarımız, zaman kavramının bu çok işlevli kafenin ve bu çevik ofis alanının değişen mekansal yönleri aracılığıyla ifade edilmesini amaçladı. Zamanla, uygun işlevsel mekansal planlamaya göre, ruhun şirketin kendisi için kendi kendine tanımlanmasına izin verir.

Proje Adı : 104 Cafe, Tasarımcıların adı : PEI CHIEH LU, Müşterinin adı : 104 Corporation.

104 Cafe Iç Tasarım

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.