Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev Iç Tasarımı

Urban Twilight

Konut Ev Iç Tasarımı Mekan, projede uygulanan malzeme ve detaylar açısından tasarım zenginliğiyle dolu. Bu dairenin planı, mekanı karakterize eden, ancak aynı zamanda kiracılar için geniş ve cömert bir mekansal his yaratmak için bir meydan okuma olan ince Z şeklidir. Tasarımcı, açık alanın sürekliliğini kesecek duvarlar sağlamadı. Bu işlemle iç mekan, ambiyans yapmak için odayı aydınlatan ve mekanı rahat ve geniş hale getiren doğa güneş ışığını alır. İşçilik aynı zamanda mekanı ince dokunuşlarla detaylandırıyor. Metal ve doğal malzemeler tasarımın kompozisyonunu şekillendiriyor.

Proje Adı : Urban Twilight, Tasarımcıların adı : LiChun Chang, Müşterinin adı : CLUSTER & Associates.

Urban Twilight Konut Ev Iç Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.