Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat

Reverse

Saat Zaman geçip giderken saatler aynı kaldı. Tersine çevirmek sıradan bir saat değil, tersine çevirmedir, minimalist bir saat tasarımıdır ve ince değişikliklerle onu benzersiz kılar. İçe dönük olan el, saati belirtmek için dış halkanın içinde döner. Dışa bakan küçük el tek başına durur ve dakikayı belirtmek için döner. Tersine, bir saatin silindirik tabanı dışındaki tüm unsurları kaldırılarak oluşturuldu, oradan hayal gücü devraldı. Bu saat tasarımı size zamanı kucaklamanızı hatırlatmayı amaçlamaktadır.

Proje Adı : Reverse, Tasarımcıların adı : Mattice Boets, Müşterinin adı : Mattice Boets.

Reverse Saat

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.