Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tırmanıcı Bitki Büyütme Yardımcı Aracı

Roller Planter

Tırmanıcı Bitki Büyütme Yardımcı Aracı Yıllar sonra yapılan gözlemler ve tırmanan bitki yetiştirme yönetiminin hem işgücü israfı olduğunu hem de mahsulün zarar görmesine neden olabileceğini buldu. Ve bu sorunun üstesinden gelmek için. Çiftçi yönetimine tırmanan mahsulü için kolayca yardımcı olmak için basit mekanik prensibi kullanan Tırmanma Bitki Yetiştirme Planlayıcısı. Ayrıca, The Climbing Plant Growing Planter, ihtiyaç duyulan insanlara ve çevre dostu olmasına yardımcı olmak için düşük fiyatlı malzeme alıyor ve tasarımı yeniden kullanıyor.

Proje Adı : Roller Planter, Tasarımcıların adı : Tse-Fang Lai, Müşterinin adı : TAIWAN TUNG SANG CHING LTD..

Roller Planter Tırmanıcı Bitki Büyütme Yardımcı Aracı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.