Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Alanı Iç Tasarımı

Infibond

Ofis Alanı Iç Tasarımı Shirli Zamir Design Studio, Infibond'un Tel Aviv'deki yeni ofisini tasarladı. Şirketin ürünüyle ilgili araştırmanın ardından fikir, gerçekliği hayal gücünden, insan beyninden ve teknolojiden ayıran ince sınır hakkında sorular soran ve tüm bunların nasıl bağlantılı olduğunu bulan bir çalışma alanı yaratmaktı. Stüdyo, alanı tanımlayacak hacim, çizgi ve boşluk kullanımının doğru dozajlarını araştırdı. Ofis planı yönetici odaları, toplantı odaları, resmi salonlar, kafeterya ve açık kabin, kapalı telefon kulübesi odaları ve açık çalışma alanından oluşmaktadır.

Proje Adı : Infibond, Tasarımcıların adı : SHIRLI ZAMIR DESIGN STUDIO, Müşterinin adı : Infibond.

Infibond Ofis Alanı Iç Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.