Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Binicilik Köşk

Oat Wreath

Binicilik Köşk Binicilik köşk, yeni oluşturulan binicilik merkezinin bir parçasıdır. Nesne, kültürel miras üzerinde yer alır ve serginin tarihi topluluğunun kültürel alanı tarafından korunur. Ana mimari konsept, masif sütun duvarlarının şeffaf ahşap dantel elemanlar lehine dışlanmasıdır. Cephe süslemesinin ana nedeni, buğday başakları veya yulaf şeklinde stilize ritmik bir desendir. İnce metal sütunlar, at başının stilize edilmiş bir silueti şeklinde tamamlanmasıyla, yukarı kaldırılan yapıştırılmış ahşap çatının ışık ışınlarını neredeyse algılanamaz bir şekilde destekliyor.

Proje Adı : Oat Wreath, Tasarımcıların adı : Polina Nozdracheva, Müşterinin adı : ALPN Ltd./Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd..

Oat Wreath Binicilik Köşk

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.