Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Amaçlı Panel

OlO

Çok Amaçlı Panel OLO panel, çok amaçlı bir mobilya parçasıdır, bunun yaratılması, günlük yaşam için tasarımın rahatlığı ve işlevselliği gerekliliğinden kaynaklanmaktadır. Bu mobilya parçası mekanın herhangi bir tasarım aşamasında oluşturulabilir. OLO, aydınlatma işlevini, aydınlatma ve elektrik yuvalarının yönetimini, USB'yi, bir sesi ve mobil cihazların şarjını birleştirir. OLO geometrik formlarının tasarımında doğal yapılar ve dengeli renk kombinasyonları kullanılmıştır. Çeşitli materyallerin etkileşimleri bu konuya hacim, derinlik ve duygusallık verir. Tasarım - basit, kullanışlı, çok amaçlı, OlO.

Proje Adı : OlO, Tasarımcıların adı : Oksana Belova, Müşterinin adı : Belova Oksana.

OlO Çok Amaçlı Panel

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.