Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa

Liquid

Masa Liquid, doğada bulunan dinamik ve akışkan yapılardan ilham alan hafif ve güçlü, modern bir masa tasarımıdır. Zaten çok sayıda masa tasarımı var, anlamlı bir tane oluşturmak zordur. Ancak Sıvı, E-fiber Glass ile güçlendirilmiş yüksek kaliteli Epoxy seçerek sıradan masanız değildir, masa sadece hafif görünmekle kalmaz, sadece 14 kilo ağırlığındadır. Bunun ve zamansız tasarımının bir sonucu olarak, her alanda kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz.

Proje Adı : Liquid, Tasarımcıların adı : Mattice Boets, Müşterinin adı : Mattice Boets.

Liquid Masa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.