Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şarap Etiketleri

KannuNaUm

Şarap Etiketleri KannuNaUm şarap etiketlerinin tasarımı, geçmişlerini temsil edebilecek semboller aranarak elde edilen rafine ve minimal tarzı ile karakterize edilir. Uzun Ömür Diyarı'ndaki bağcıların toprakları, kültürü ve tutkusu bu iki koordineli etikete yoğunlaştırılmıştır. Her şey, 3D olarak dökülen altın tekniğiyle yapılmış asırlık asma tasarımıyla zenginleştirilmiştir. Bu şarapların tarihini ve onlarla birlikte doğduğu toprağın tarihini temsil eden bir ikonografi tasarımı, Sardinya'daki Yüzyıllar Ülkesi Ogliastra.

Proje Adı : KannuNaUm, Tasarımcıların adı : Giovanni Murgia, Müşterinin adı : Cantina Ogliastra.

KannuNaUm Şarap Etiketleri

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.