Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Iç Tasarımı

Curious Boxes

Konut Iç Tasarımı Evin kullanıcısı yeni evli bir çift. Tasarımcı, buluşma kelimesinin eş anlamlısını alır ve tüm tasarımın teması olarak kutu karşılaşmasını kullanır. Evin her alanı, birkaç farklı alan gibi farklı renklerle çevrilidir. Kutular birleştirildi. Bu tasarım, evli çift ile aile arasındaki karşılaşmayı simgeliyor. Tanıştıkları andan itibaren, bu sıcak evi sunmak ve başarmak için birlikteler.

Proje Adı : Curious Boxes, Tasarımcıların adı : Tommy Hui, Müşterinin adı : T.B.C. Studio.

Curious Boxes Konut Iç Tasarımı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.