Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kadın Kıyafeti

A Lenticular Mini-Dress

Kadın Kıyafeti Günümüzde dijital teknoloji, moda tasarımında üç boyutlu efektlere dayalı yeni medyayı tanıtarak sayısız estetik ve etkileyici değişiklik yarattı. Bu Lenticular mini elbise, plankton şeklindeki bir modül ile dinamik bir renk değişimi gösterir. 3D görüntüler sunan lentiküler kumaş tabakalar, farklı açılardan bir derinlik yanılsaması yaratır ve modül tabanlı tekstil tasarımı, maviden siyaha yayılan yanardöner rengin vurgulanmasını sağlar. Okyanus hissi veren iki farklı grafik tasarıma sahip yarı saydam PVC modüller, Lenticular modüller ile herhangi bir dikiş olmadan birleştirilir.

Proje Adı : A Lenticular Mini-Dress, Tasarımcıların adı : Kyung-Hee Choi, Müşterinin adı : Sassysally.

A Lenticular Mini-Dress Kadın Kıyafeti

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.