Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takı Koleksiyonu

Merging Galaxies

Takı Koleksiyonu Olga Yatskaer tarafından hazırlanan Merging Galaxies takı koleksiyonu, galaksileri, gezegen sistemlerini ve gezegenleri temsil eden iki farklı boyutta yapılmış üç ana unsura dayanmaktadır. Parçalar altın / lapis lazuli, altın / yeşim, gümüş / oniks ve gümüş / lapis lazuli olarak mevcuttur. Her elemanın arka tarafında yerçekimi kuvvetlerini temsil eden ağ şeklinde bir tasarım vardır. Böylelikle parçalar, parçalar döndükçe yıprandığında kendilerini sürekli olarak dönüştürür. Dahası, sanki küçük değerli taşlar yerleştirilmiş gibi ince gravürlerle optik illüzyonlar yaratılır.

Proje Adı : Merging Galaxies, Tasarımcıların adı : Olga Yatskaer, Müşterinin adı : Queensberg.

Merging Galaxies Takı Koleksiyonu

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.