Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Cam Vazo

Jungle

Cam Vazo Doğadan ilham alan Jungle cam koleksiyonunun temeli, değerini kalite, tasarım ve malzemeden alan nesneler yaratmaktır. Basit şekiller ortamın dinginliğini yansıtırken aynı zamanda ağırlıksız ve güçlüdür. Vazolar ağızdan üflenmiş ve elle şekillendirilmiş, imzalanmış ve numaralandırılmıştır. Cam yapım sürecinin ritmi, Jungle Koleksiyonundaki her nesnenin dalgaların hareketini taklit eden benzersiz bir renk oyununa sahip olmasını sağlar.

Proje Adı : Jungle, Tasarımcıların adı : Sini Majuri, Müşterinin adı : Sini Majuri.

Jungle Cam Vazo

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.