Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bar

PJB Nishiazabu

Bar Yatay ve dikeyleri bilinçli bir şekilde kullanmak ve ince oymalar sağlamak gibi son derece sofistike bir yöntemi ifade eden malzemeler için çelik ve taşlar kullanılır. Kaliteli ahşap, deri ve kumaşı temin ettik, bunları müşterilerin gerçekten ulaşabileceği yerlerde sıklıkla kullandık. Aynalarla kaplı eğimli duvarlar ve rastgele yerleştirilmiş aynalı raflar, küçük alanı en üst düzeye çıkarmak için etkili tekniklere sahiptir. Havada süzülüyormuş gibi görünen avizeler ve Bar tezgahı için raflar sıra dışı atmosferi artıracak.

Proje Adı : PJB Nishiazabu, Tasarımcıların adı : Aiji Inoue, Müşterinin adı : PJB Nishiazabu.

PJB Nishiazabu Bar

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.