Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

La Boca Centro

Restoran La Boca Centro, İspanyol ve Japon mutfağı teması altında kültürel alışverişleri geliştirmeyi amaçlayan, üç yıllık sınırlı bir Bar ve Yemek salonudur. Hareketli Barselona'yı ziyaret ederken, şehrin güzel eklenmesi ve Katalonya'daki neşeli, cömert kalpli insanlarla etkileşim tasarımlarımıza ilham verdi. Tam yeniden üretimde ısrar etmek yerine, orijinalliği yakalamak için kısmen yerelleştirmeye odaklandık.

Proje Adı : La Boca Centro, Tasarımcıların adı : Aiji Inoue, Müşterinin adı : La Boca Centro.

La Boca Centro Restoran

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.