Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzük

Peacocks

Yüzük Tavus kuşları, güzelliği tasarımcıya bu kokteyl yüzüğünü yaratması için ilham veren çok dayanıklı ve canlı kuşlardır. Tavuskuşu yüzüğü, asimetrik bir form ve pürüzsüz kıvrımlarla bir kuş savaşının dinamik bir tasarımını temsil eder. İki dövüş tavus kuşu figürü, rakiplerin arzusunun nesnesi olan bir peahen'i temsil eden kırmızı lalın çerçevesini şekillendiriyor. Değerli taşın boyutu ve rengi tasarıma bir durum kazandırır ve akşam etkinlikleri için yüzüğü takmaya izin verir. Ana taşın büyük boyutuna ve birleşik kuş figürlerine rağmen, yüzük dengeli ve rahattır.

Proje Adı : Peacocks, Tasarımcıların adı : Larisa Zolotova, Müşterinin adı : Larisa Zolotova.

Peacocks Yüzük

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.