Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kahve Ambalajı

The Mood

Kahve Ambalajı Tasarım, her biri farklı bir bölgeden farklı bir kahveyi temsil eden beş farklı elle çizilmiş, vintage esintili ve biraz gerçekçi maymun yüzlerini sergiliyor. Başlarında şık, klasik bir şapka. Yumuşak ifadeleri merak uyandırır. Bu zarif maymunlar kaliteyi ima eder, ironik karmaşıklıkları karmaşık aroma özellikleriyle ilgilenen kahve içenlere hitap eder. İfadeleri şakacı bir şekilde bir ruh halini temsil eder, aynı zamanda kahvenin hafif, sert, ekşi veya pürüzsüz lezzet profiline de işaret eder. Tasarım basit ama akıllıca, her ruh hali için bir kahve.

Proje Adı : The Mood, Tasarımcıların adı : Salvita Bingelyte, Müşterinin adı : Coffee24.

The Mood Kahve Ambalajı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.