Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Jal

Lamba Just Another Lamp, Jal, üç ana ilkeye dayanmaktadır: basitlik, kalite ve saflık. Tasarımın basitliğini, malzemelerin kalitesini ve ürünün amacının saflığını içerir. Bu temel tutuldu ama aynı zamanda hem cama hem de ışığa eşit ölçüde önem verdi. Bu nedenle Jal, çeşitli şekillerde, formatlarda ve bağlamlarda kullanılabilir.

Proje Adı : Jal, Tasarımcıların adı : David Grifols, Müşterinin adı : Mos.

Jal Lamba

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.